Субота, 04.05.2024, 19:33

Головна » 2013 » Лютий » 18 » «Зірочки ХХІ століття» - юні знам’янчанки!
«Зірочки ХХІ століття» - юні знам’янчанки!

12         І знову танцювальний колектив «Екстраверт » - переможці! Середня група цього колективу стала Лауреатами І ступеню ІV Міжнародного фестивалю – конкурсу мистецтва та творчості «Музика кохання» проекту «Зірки ХХI століття».
Організаторами фестивалю-конкурсу являються: Міждународний центр розвитку творчості і талантів, Національна Всеукраїнська музична спілка, Дніпропетровська ассоціація сучасної хореографії, Дніпропетровський округ національної хореографічної спілки України, музична редакція Дніпропетровського обласного телерадіокомітету, дитяча музична передача «Нові імена».
Мета фестивалю-конкурсу:
• пропаганда, підтримка і розвиток хореографічного і вокального мистецтва, збереження кращих культурних традицій;
• виховання у підростаючого покоління розуміння любові до людства, до мистецтва, культури;
• виявлення талановитих молодих виконавців для підтримки рівня їх виконавської майстерності.

12          Тему любові до країни наші юні знам’янчанки розкрили в танцях «Це моя земля», «Зустріч на Бродвеї». Виконавська майстерність, костюмне оформлення, талановитість дітей та їх керівників Марини Стукаленко та Катерини Степанової,фінансова підтримка батьків дітей та проведена організаційна робота громадської організації «Екстраверт плюс» привели до перемоги !!!
Так тримати «Екстраверт»!!!

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 733 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.0/3