Субота, 20.04.2024, 00:27

Головна » 2017 » Січень » 6 » Зустріч перед Різдвом
Зустріч перед Різдвом
12 Різдво — одне з найголовніших свят у році. В народі кажуть, що «на Різдво і сонце грає»

Свято Різдва відзначається християнами, насамперед, справами добродійності.

Для дітей улаштовуються різдвяні ялинки, вистави, свята з роздачею подарунків.

Центром соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді (дир. Н. Шевченко)  на базі Центру дитячої творчості (дир. Г. Подвиженко) організована та проведена зустріч дітей з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, з представниками YMCA Ісландії та волонтерами Кіровоградського обласного YMCA.

Координатором зустрічі виступав настоятель храму преподобного Максима Сповідника Олександрійської

.                                                                                12

єпархії УПЦ с. Суботці протоієрей Євгеній Жабковський
 Гості розповіли дітям про країну, з якої вони приїхали, про ісландські традиції, заспівали новорічних пісень, вручили присутнім діткам подарунки, що для них підготували ісландські дітлахи.

Директор ЦСССДМ  Н. Шевченко від імені присутніх  подякувала  гостям, наголосивши, що вони поділилися з дітьми не тільки різдвяними дарунками, а й часточкою своєї щедрої душі. Діти теж не залишилися в боргу, дарували гостям свої поробки, читали вірші. Спогади про зустріч надовго запам’ятаються маленьким знам"янчанам.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 794 | Додав: zinkovskayai | Рейтинг: 5.0/1