Середа, 17.04.2024, 00:10

Головна » 2018 » Лютий » 19 » Змагання з тенісу настільного на Кубок міського голови
Змагання з тенісу настільного на Кубок міського голови
Вже кілька років поспіль турнір з тенісу настільного  проходить у загальноосвітній школі №6 смт.Знам’янка Друга. Традиційно, на змаганнях збираються найкращі гравці з метою виявити переможців, гідних представляти наше місто на обласних змаганнях.

На урочистому відкритті свята, спортсменів привітали міський голова С.І.Філіпенко,селищний голова С.Б.Москаленко, головний спеціаліст відділу молоді, спорту та охорони здоровʼя  Знам’янського міськвиконкому А.О.Сугарей,завідуючий відділом учбово-спортивної роботи Знам’янського регіону Одеської залізниці О.В.Шмалько  які побажали учасникам волі до перемоги та задоволення від змагань.

Сергій Іванович Філіпенко запевнив спортсменів та вболівальників що приділятиме постійну увагу розвитку спорту у місті та надалі підтримувати існуючі спортивні традиції.

У турнірі взяли участь 8 команд та 23 спортсмени в особистому заліку.

Змагання пройшли на високому організаційному рівні, завдяки зусиллям що доклав до цього вчитель фізичної культури ЗОШ №6 Ю.І.Бондаренко, який, до речі, і був головним суддею турніру.

За тенісними столами вирувала атмосфера запеклої боротьби, дружньої командної підтримки, та спортивного азарту.

У командному заліку турніру, переможні місця розподілилися таким чином:
І місце – команда  смт.Знам’янка Друга у складі Ю.Бондаренка, Р.Піддубного, Л.Конбутаєвої;
ІІ місце – команда «ЕЧ-3» м.Знам’янка у складі Є.Молчанова та О.Волошина;
ІІІ місце – команда «ПТУ-12» м.Знам’янка у складі М.Костенка, Б.Коваленка та Н.Герасимової.
В особистій першості місця розподілили:
Чоловіки
І місце – Волошин Олександр («ЕЧ-3»);
ІІ місце –Бондаренко Юрій (ЗШ №6);
ІІІ місце –Шевченко Роман («ШЧ-3»).
Жінки
І місце – КонбутаєваЛоліта ( «ЗШ №6»);
ІІ місце – Приходченко Даша (ЗШ №2);
ІІІ місце – Філіпченкова Аліна («ЗШ №2»).

Переможці нагороджені Кубком міського голови, медалями, дипломами і грамотами Виконавчого комітету Знам’янської міської ради. А переможцям ми бажаємо перемоги в обласних іграх, які  відбудуться 24-25 лютого у місті Кропивницькому.

Відділ молоді, спорту
та охорони здоровʼя