Четвер, 02.05.2024, 14:58

Головна » 2013 » Червень » 4 » До відома громадян!
До відома громадян!

12 Змінено графік роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги Знам’янського міськрайонного управління юстиції

В Знам’янському міськрайонному управлінні юстиції працює громадська приймальня для надання безоплатної первинної правової допомоги.

Громадська приймальня розміщення за адресою м. Знам’янка, вул. Жовтнева, 21,(І-й поверх, кабінет організаційно-правового відділу управління юстиції) контактний телефон 2-37-12.

З  3 червня 2013 року змінено графік роботи громадської правової приймальні, відтепер приймальня працює:

щовівторка та щочетверга з 10.00 до 16.00 години.

В громадській приймальні можна отримати консультацію на правові питання щодо реєстрації речових прав на нерухоме майно, реєстрацію актів цивільного стану, виконання рішень суду, нотаріальних послуг тощо, отримати копію нормативно-правового акту в контрольному стані та зразки процесуальних документів тощо.

В роботі приймальні беруть участь працівники управління юстиції та його структурних підрозділів – відділу державної виконавчої служби, відділу реєстрації речових прав на нерухоме майно та відділів реєстрації актів цивільного стану.

В разі неможливості надання негайної первинної правової допомоги, відвідувачам може бути надана письмова відповідь або надана інформація стосовно державних органів чи органів місцевого самоврядування, в компетенції яких знаходиться конкретне питання.

Знам’янського міськрайонного
управління юстиції
О.Ніколаєва

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 702 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0