13:23 Знам’янчани вибороли право представляти Україну у Міжнародному кубку з велосипедного туризму у 2014 році | |
![]() На базі міського краєзнавчого музею з 2010 року діє громадська організація «Туристично-краєзнавчий клуб «Чорнолісся» (засновники: Корчагін В.В., Корчагіна О.П., Кулик Т.С., Голий В.А.), метою якої є залучення громадян до оздоровлення, раціонального використання вільного часу, проведення змістовного дозвілля, ознайомлення з історико-культурною спадщиною і природним середовищем нашого краю та і всієї України. Клубом протягом року організовуються пішохідні туристичні походи по нашому краю та Україні. Крім того команди клубу беруть участь у різних видах змагань зі спортивного туризму. ![]() Нашу команду представляли Корчагін Валерій (Знам’янка, тренер), Олександр Алєксандров (Добровеличківка, капітан), Ткаченко Костянтин (Кіровоград, завгосп), Бондаренко Сергій (Знам’янка, механік) Є певні результати: 3 місце в Кубку України по раллі, 3 місце в Кубку України по комплексній дистанції велотуризму, 3 місце в міжнародному кубку по комплексній дистанції, 3 місце в загальному заліку в Кубку України з велосипедного туризму, 3 місце в особистій дистанції по тріалу у Ткаченка Кості і те ж саме місце у нього в міжнародному заліку, 4 місце по ралі і в загальному заліку серед команд міжнародного кубку, 9, 10, 12 і 20 особисті місця кожного учасника в міжнародному заліку відповідно. ![]() Вперше взявши участь в змаганнях такого високого рівня вдалося відмітитися майже в усіх командних заліках. Учасники команди виконали перший спортивний розряд зі спортивного туризму і право представляти Україну у Міжнародному кубку з велосипедного туризму у 2014 році. Надалі вперед до перемог! ![]() Директор музею Т.Кулик | |
|