Четвер, 28.03.2024, 19:16

Головна » 2017 » Травень » 22 » Знам’янщина відзначила 156 річницю перепоховання Т.Г.Шевченка
Знам’янщина відзначила 156 річницю перепоховання Т.Г.Шевченка
22 травня – важлива дата для кожного українця. У цей день прах Тараса Григоровича Шевченка, згідно з його заповітом, було перепоховано в Україні.

З нагоди 156-річчя від дня перепоховання Т.Г.Шевченка на Чернечій горі відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку у м. Знам’янка.

Сьогодні виповнюється 156-та річниця  від дня перепоховання  відомого художника та поета – Тараса Григоровича Шевченка. Його талант проявився у написанні поезій і прози, художній і графічній творчості, громадській діяльності, філософії, політиці, фольклористиці

Вся його творчість зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини. Він не ділив Україну на Схід і Захід, а бачив її лише як одне ціле. Тому нам всім необхідно брати з приклад з Великого Кобзаря, бо тільки спільними зусиллями ми зможемо відстояти цілісність України, її демократичний європейський вибір. – зазначила секретар міської ради Клименко Н.М.

У заході взяли участь керівництво міської ради, депутати Знам’янської міської ради, працівники апарату управління, представники міських організацій політичних партій та громадських організацій.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 826 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2