11:36 Знам’янщина відзначила День Гідності і Свободи | |
![]() Сьогодні у залі засідань міськвиконкому з нагоди Дня Гідності та Свободи був організований урочистий захід по відзначенню цієї дати. Перед присутніми виступила завідуюча відділом обслуговування центральної бібліотеки В.Громова, яка розповіла про соціально-політичні процеси, які стали поштовхом до глобальних суспільно-політичних змін в Україні. Вони суттєво вплинули і на міжнародну політику, в епіцентрі якої опинились анексований Крим та війна на сході держави. ![]() У виступі були згадані ключові події Революції гідності та основні аспекти створення нової влади, основним завданням якої є запровадження реформ та реалізація євроінтеграційних процесів, як ключових вимог Майдану. Наприкінці всім присутнім запропоновано переглянути документальні фільми присвячені революційним подіям 2004 року та Революції Гідності та ознайомитися з виставкою матеріалів наданих громадськими активістами Міському краєзнавчому музею м.Знам’янка ![]() Всіх загиблих за Свободу і Незалежність нашої держави вшанували хвилиною мовчання. ![]() Після цього за участю керівництва міста, працівників трудових колективів підприємств, установ, організацій міста, громадськості відбулася скорботна хода та покладання квітів до пам’ятного знаку «Героям, загиблим за свободу і незалежність України». | |
|