П`ятниця, 19.04.2024, 18:24

Головна » 2015 » Листопад » 20 » Знам’янщина відзначила День Гідності і Свободи
Знам’янщина відзначила День Гідності і Свободи
Сьогодні у залі засідань міськвиконкому з нагоди Дня Гідності та Свободи був організований урочистий захід по відзначенню цієї дати.

Перед присутніми виступила завідуюча відділом обслуговування центральної бібліотеки В.Громова, яка розповіла про  соціально-політичні процеси, які стали поштовхом до глобальних  суспільно-політичних змін в Україні. Вони суттєво вплинули і на міжнародну політику, в епіцентрі якої опинились анексований Крим та війна на сході держави.

У виступі були згадані ключові події Революції гідності та основні аспекти створення нової влади, основним завданням якої є запровадження реформ та реалізація євроінтеграційних процесів, як ключових вимог Майдану.

Всіх загиблих за  Свободу і Незалежність нашої держави вшанували хвилиною мовчання.

Після цього за участю керівництва міста, працівників трудових колективів підприємств, установ, організацій міста, громадськості відбулася скорботна хода  та покладання квітів до пам’ятного знаку «Героям, загиблим за свободу і незалежність України».

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 995 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.5/6