Четвер, 25.04.2024, 16:06

Головна » 2014 » Грудень » 30 » Знам’янщина зустрічала бійців 34 батальйону, що повертався на відпочинок
Знам’янщина зустрічала бійців 34 батальйону, що повертався на відпочинок
29 грудня Знам’янка зустрічала бійців 34 батальйону, який ще називають батальйон "Батьківщина”. Після 5 місяців нелегкої служби під Дебальцево та Горлівкою, наші земляки повернулися на відпочинок.

Учора військові нарешті повернулись додому на відпочинок. Для них та їхніх рідних це справжній новорічний подарунок.

Втомлені, виснажені, поранені але живі із вогником в очах та патріотичним настроєм, хлопці радіють  що нарешті вдома.

Зустрічати Героїв прийшли рідні і близькі, міська влада, представники ГО «Майдан», волонтери та прості  знам’янчани.
Під час зустрічі, лунали слова подяки та щирої вдячності.

Нагадаємо, військові перебували у зоні АТО без ротації більше 5 місяців. Нині 34 батальйон повертається повним складом додому.

Відомо, що приїхало близько 300 бійців. Без втрат не обійшлося. Батальйон втратив 12 Героїв, 63 отримали поранення.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 915 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/5