Головна »
2011 » Жовтень » 28 » Знам'янська делегація із числа молодих представників мала змогу відвідати Верховну Раду України
13:36 Знам'янська делегація із числа молодих представників мала змогу відвідати Верховну Раду України |
Дякуючи ініціативі НВК, ЗШ № 2 – ліцей (директор Сопільняк Ю.М.) чотирнадцять молодих представників міста, які увійшли до загального складу Знам’янської делегації, отримали змогу відвідати Верховну Раду України. Всі учасники екскурсійної поїздки ознайомили з історією проектування та будівництва будинку Парламенту України, побували в головній залі та залі для конференцій, дізнались про ідею створення картини О.Кулакова "Державотворення”, на якій зображені депутати України депутати, історичні особи, що брали участь у державотворенні на різних етапах боротьби за незалежність України та державний символ – великий прапор у центрі картини та, на мить, відчули себе у ролі народних обранців . Крім того, в ході екскурсії, учасники делегації зустрілися з Депутатом Верховної Ради Єдіним Олександром Йосиповичем, який надав особисту підтримку в проведенні заходу та відвідали історичні місця столиці України.
|
Категорія: Новини міської ради |
Переглядів: 720 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |