Субота, 27.04.2024, 02:57

Головна » 2016 » Серпень » 5 » Знам’янські пенітенціарії за здоров’я нації
Знам’янські пенітенціарії за здоров’я нації

Днями,  в котре, в приміщенні Знам’янського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції,   керівник піднапряму «Профілактика ВІЛ серед СІН через мережу аптек та КВІ" Кіровоградського обласного благодійного фонду "Повернення до життя" Оленою Жук та працівниками КВІ, проведено просвітницьку лекцію-бесіду з засудженими, які перебувають на обліку в КВІ, на тему: «Самозахист від ВІЛ – інфікування та репродуктивне здоров’я», а також, «Життя після інфікування ВІЛ та Гепатитом С»

Співпраця кримінально-виконавчої інспекції та благодійним фондом розвивається вже протягом тривалого часу.

Оленою Жук, через налагоджену співпрацю з кримінально-виконавчою інспекцією, проводяться бесіди зі спецконтингентом, в яких лунають заклики до життя без наркотиків та самозахисті свого здоров’я від страшних захворювань.

Цього разу, робота проводилась здебільшого з жінками, які в недалекому минулому вживали ін’єкційні наркотики, адже вони є майбутніми мамами, а нашій країні необхідне здорове покоління.

Не обійшлося й без чергового проведення експрес – тестування, яке проводилося соц.працівником фонду, шляхом забору крові з  пальця й дозволило дізнатися результат вже за 10-15 хвилин.

Оголошення інформації, отриманої в результаті тестування, відбувалося конфіденційно.

Маємо великі сподівання, що бодай невеликій частинці споживачів ін’єкційних наркотиків ми зможемо допомогти…

Марина Марула,
начальник Знам’янського РВ КВІ

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 642 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/2