Четвер, 25.04.2024, 10:41

Головна » 2015 » Травень » 6 » Знам’янські правоохоронці «на гарячому» затримали крадіїв металевих опор
Знам’янські правоохоронці «на гарячому» затримали крадіїв металевих опор
  Знам’янські правоохоронці «на гарячому» затримали крадіїв металевих опор

Близько 600 кілограм металевих виробів намагався викрасти місцевий мешканець з території одного з навчальних закладів району. За скоєне чоловіку загрожує до трьох років позбавлення волі.
  До Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області надійшло повідомлення про те, що з території одного з навчальних закладів району невідомі намагаються викрасти металеві опори в кількості 3 штук вагою приблизно 200 кілограм кожна.
  На дане повідомлення негайно була направлена слідчо – оперативна група міськвідділу міліції для з’ясування обставин події. На місці скоєння злочину працівники міліції затримали раніше не судимого 25-річного місцевого жителя, який розпилював опори для вивозу та продажу на металобрухт.
  Металеві опори працівники міліції вилучили та повернули під розписку керівництву навчального закладу
Чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого частиною 3 статті 15 частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) – коментує начальник міського відділу міліції Андрій Гулий. Зловмиснику загрожує штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, чи позбавленням волі на строк до трьох років.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 739 | Додав: Zagorod | Рейтинг: 0.0/0