18:17 Знам'янській міській організації ветеранів України – 25 років | |
![]() Організація ветеранів - високоповажне та шановане об'єднання: ветеранів війни, праці, військової служби, правоохоронних органів, дітей війни та інших пенсіонерів. 6 квітня 2012 року в залі Будинку дитячої творчості відбулося святкування 25-річчя з дня створення Знам'янської міської організації ветеранів України. Це свято присвячене людям різних поколінь, які займали різні посади, мали різні професії, та всі вони будували місто, творили історію країни та Знам'янщини і сьогодні перебувають на заслуженому відпочинку. Але не звикли ветерани сидіти тихенько вдома, вони постійно працюють на благо своєї країни, на благо свого краю. ![]() Окрім представників первинних осередків ветеранських організацій, на свято завітали міський голова І.Крижановський, перший заступник міського голови В.Джулай, голова Кіровоградської обласної організації ветеранів України В.Єфіменко , керівники установ, організацій, підприємств міста, селищний голова С.Філіпенко. З вітальним словом до всіх присутніх звернулися міський голова І.Крижановський та секретар міської ради А.Тесленко. Очільники міста відмітили, що ветеранська організація має активну громадську позицію і на її рахунку чимало добрих і благородних справ. Міський голова щиро привітав усіх присутніх зі святом та пообіцяв підтримувати та допомагати ветеранам, щоб забезпечити їм гідні умови життя. «Сьогодні я особисто хочу подякувати вам, дорогі ветерани, за те, що ви робите для України, народу, для кожного із нас. Ваша життєва мудрість, трудовий героїзм, безкорисливість, щирість та прагнення допомогти іншим є неоціненним стимулом у розвитку української держави. Бажаю вам міцного здоров’я, бадьорості духу, невичерпної енергії життя та успіхів у справі, яку ви робите для нашої Батьківщини», - І.Крижановський. ![]() Всі запрошені в своїх виступах вітали присутніх з видатною подією бажали в майбутньому натхнення та витримки в роботі. ![]() На знак поваги представникам ветеранської організації були вручені подяки та подарунки від міської влади, представників установ, організацій міста та приватних підприємців. Гарний настрій присутнім подарували вихованці Будинку дитячої творчості. | |
|