13:17 Знам ’янський МРВ Управління ДСНС України у Кіровоградській області інформує | |
![]() Протягом 28 лютого за сигналом «Тривога» пожежно-рятувальний підрозділ м.Знам’янки виїжджав 8 разів. 7 разів для надання допомоги по вилученню транспортних засобів із снігових заметів, вилучено 7 автомобілів в яких перебувало 10 осіб. Також, в місті була ліквідована 1 пожежа та врятовано 1 житловий будинок. Загиблих і травмованих не має. Причина пожежі- порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. ![]() До мобільного пункту обігріву, що розташований м.Знам’янка по вул.Віктора Голого,104, звернень не надходило. Ситуація на дорогах повністю контральована. Затори відсутні. Шановні громадяни! Знам ’янський МРВ Управління ДСНС України у Кіровоградській області закликає Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку "101”. | |
|