Середа, 24.04.2024, 01:20

Головна » 2016 » Квітень » 25 » Зробимо Україну чистою разом!
Зробимо Україну чистою разом!
Традиція проведення суботників міцно закріпилась у суспільстві і їй вже далеко не один десяток років.

Наші батьки, їх батьки іще далеко-далеко поколінь назад об'єднували свої зусилля задля благої, хорошої справи.

Так сьогодні робимо і ми, підтримуючи зв'язок поколінь, зберігши те, що було надважливим для наших пращурів.

В рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» в місті проведено суботник з благоустрою. В рамках запланованої акції до робіт з благоустрою залучено мешканців, депутатів міської ради, представників установ та організацій всіх форм власності, ліквідовано 2 несанкціонованих сміттєзвалища, висаджено 20 дерев листяних порід, виконано роботи по прибиранню території міського парку відпочинку, парку ім.Т.Г.Шевченка, скверу між вул. Гагаріна та вул. Трудовою.

Не залишилимя остронь суботника і ГО "Союз-Чорнобиль", представники якої наводили лад біля памятного знаку пам’ятного знаку на честь знам’янчан та мешканців району, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 963 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.2/9