П`ятниця, 26.04.2024, 12:24

Головна » 2018 » Лютий » 16 » Зустріч в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я маю право!"
15 лютого 2018 року в приміщенні  Знам’янського бюро правової допомогипід час прийому громадян, який здійснювався   начальником Головного територіального управління юстиції в Кіровоградській області Гуцулом В.В., начальником Знам’янського бюро правової допомоги Большаковим Р.В., а також, іншими спеціалістами управління юстиції, в якому приймав участь й начальник Знам’янського міськрайонного відділу з питань пробації Марула М.Ю.,  обговорено питання подальшої співпраці.

Метою заходу було продовження організації  мобільних точок доступу громадян до безоплатної правової допомоги у Знам'янському районі в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

Також, в рамках взаємодії Марула М.Ю. та Гуцул В.В. обговорили норми чинного законодавства, що регулюють виконання  такого нового  виду адміністративного стягнення як суспільно-корисні роботи та можливий порядок співпраці органу пробації, Державної виконавчої служби,  а також можливість у сприянні в уникненні непорозумінь між вказаними органами та  місцевим самоврядуванням.

Марина Марула,
начальник Знам’янського МРВ
з питань пробації
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного відділу пробації | Переглядів: 851 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0