Четвер, 18.04.2024, 10:23

Головна » 2017 » Жовтень » 4 » Зустріч ветеранів - колишніх працівників бюджетних установ
Зустріч ветеранів - колишніх працівників бюджетних установ
У рамках відзначення Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана в місті відбулося багато заходів.

Один із яких - зустріч ветеранів - колишніх працівників бюджетних установ: міськвиконкому, управління соціального захисту населення, фінансового управління, освіти, культури.

Вітаючи тих, хто в різні роки докладав свої знання і вміння для розвитку рідного міста, перший заступник міського голови Загородня В.Г. зазначила: "У цьому залі зібралися шановані люди - мудрі, енергійні, що мають великий життєвий досвід, які не поступалися ніяким труднощам і нині не схиляються перед віком.

У Вас є бажання бути корисними та причетними до подій, що відбуваються в нашому місті. Прийміть від імені міського голови Філіпенка Сергія Івановича, від мого імені щиру подяку за те, що Ви передаєте молодому поколінню гарні традиції, підтримуєте один одного. Здоров'я, щастя, натхнення, нехай діти й онуки шанують Вас і зігрівають теплом своїх сердець".

Зі словами привітань до присутніх також звернулися голова міської громадської організації ветеранів України Ганна Олексіївна Бабійчук, голова первинної ветеранської організації працівників державних установ органів місцевого самоврядування Тамара Миколаївна Стеблевська, начальник управління соціального захисту населення Алла Миколаївна Волошина, яка зокрема наголосила: "Ми, як представники молодого покоління, вважаємо Вас своїми вчителями, які всі свої знання і досвід передали нам, молодими спеціалістам. Ви постійно допомагаєте нам своїми настановами, порадами. За що ми Вам дуже вдячні".

Святковий настрій і теплу атмосферу для всіх присутніх створили ведучі заходу Кравченко Вікторія, Петрашова Вікторія.

Разом співали пісень, ділилися спогадами, лунали добрі, душевні побажання.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 763 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.0/4