Головна »
2011 » Листопад » 11 » Зустріч з трудовим колективом Знам'янської станції швидкої невідкладної медичної допомоги
15:04 Зустріч з трудовим колективом Знам'янської станції швидкої невідкладної медичної допомоги |
11 листопада 2011 року відбулась зустріч першого заступника міського голови В.Джулая з трудовим колективом Знам'янської міської станції швидкої невідкладної медичної допомоги. Під час зустрічі Володимир Олександрович поінформував присутніх, а це близько 30 осіб, про стан соціально-економічного розвитку держави, області та міста; про заходи, які вживає міська влада, щодо виплати заробітної плати та фінансування інших невідкладних видатків. Відповів на запитання присутніх.
|
Категорія: Експрес інформація |
Переглядів: 617 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |