Вівторок, 07.05.2024, 06:06

Головна » 2013 » Липень » 22 » Зустріч з ветеранами залізничного транспорту
Зустріч з ветеранами залізничного транспорту

12 Відбулася зустріч ветеранів залізничників на честь святкування Дня спеціаліста залізничного транспорту. Участь у зустрічі приймав міський голова І.Крижановський.

На зустрічі обговорювалося питання  щодо встановлення пам’ятника електровозу в парку .

Територіальна рада ветеранів вирішила підтримати необхідність встановлення  пам’ятника   першого електровозу серії  ВЛ – 60, що відпрацював 100-відсотковий ресурс, як музейний експонат спорудити в міському парку , який раніше називався парком культури і відпочинку залізничників.

Таким чином , електровоз поповнить залізничний комплекс (меморіал) культурних, соціальних, організаційних і технічних засобів, що історично склався – зазначає В.Блюм , голова територіальної ради ветеранів, депутат міської ради.

Міський голова І.Крижановський додає, що перебуваючи в полі зору гостей нашого міста, які приїздять чи проїзжають через наше місто, нічого не затінюючи, електровоз слугуватиме його візитівкою.

Також на зустріч не обійшли стороною питання співпраці територіальної організації ветеранів праці Одеської залізничної дороги з міською владою.

Ігор Борисович запевнив , що завжди відкритий до діалогу та  критики.

«Об'єктивна оцінка і достовірні факти стають підставою для управлінських рішень, тому що усувають недоліки або помилки. Це правило роботи міської влади",– відзначає міський голова.

Під кінець зустрічі міський голова запросив взяти участь у відзначенні  1025-річчя Хрещення Київської Русі  за участю релігійних організацій різних конфесій 28 липня поточного року у міському парку відпочинку.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 737 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0