Вівторок, 07.05.2024, 14:23

Головна » 2014 » Липень » 25 » Звернення депутатів Знам’янської міської ради шостого скликання до громадських організацій, політичних партій та мешканців міста Знам’янка

Ми, депутати Знам’янської міської ради шостого скликання, глибоко стурбовані військовою агресією Росії проти України, яка забирає життя наших співвітчизників – чоловіків, жінок і навіть дітей.
Звертаємося із закликом до громадських організацій, політичних партій, громадян міста - спільними зусиллями, надати допомогу державі у відновленні боєздатності армії. Проявимо у цей нелегкий час пильність до підозрілих осіб, виявлення намірів окремих осіб дестабілізувати обстановку у місті та державі.

Згуртуємося у відстоюванні територіальної цілісності України!

Мешканці нашого міста виконують свій військовий обов’язок на сході України. Проявимо увагу до проблемних питань у їхніх сім’ях, надамо їм турботу та підтримку!
Відхилимо небезпеку, відстоїмо мир, спільно розбудуємо економічно сильну, незалежну Україну!
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 843 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1