Вівторок, 07.05.2024, 12:17

Головна » 2014 » Липень » 25 » Звернення депутатського корпусу Знам’янської міської ради шостого скликання Кіровоградської області до Кабінету Міністрів України

Ми, депутати Знам’янської міської ради, представники різних політичних партій, глибоко стурбовані ситуацією, яка виникла при виконанні Знам’янського міського бюджету в 2014 році після внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» в частині невідповідності виконання розпису міського бюджету за коштами, що передаються до державного бюджету у 2014 році, фактичним надходженням обсягу доходів, що враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів з урахуванням змін до нормативу щоденних відрахувань, визначених даними змінами.

В інтересах громади міста звертаємося до Вас з проханням вирішити питання внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2010 року № 1132 «Про затвердження Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів», а саме:
Доповнити пункт 11 зазначеної Постанови абзацом наступного змісту:

«У випадку зменшення обсягу кошику доходів місцевого бюджету, урахованого Мінфіном під час визначення міжбюджетних трансфертів, відповідно до внесених протягом бюджетного періоду змін до закону про Державний бюджет України на відповідний рік, сума коштів, що передаються до державного бюджету коригується шляхом застосування нормативу щоденних відрахувань установлених такими змінами до фактичного обсягу надходжень кошика доходів станом на звітну дату, що наступає після набрання чинності цього закону. При цьому відсоток виконання річного розпису державного бюджету за коштами, що передаються до державного бюджету з відповідного місцевого бюджету, не може бути вищим, ніж відсоток фактичного виконання річного розпису кошика доходів місцевого бюджету».
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 803 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1