Четвер, 02.05.2024, 01:21

Головна » 2011 » Листопад » 21 » Звернення депутатського корпусуЗнам’янської міської ради шостого скликання до Президента України В.Януковича
до Президента України В.Януковича

Ми, депутати Знам’янської міської ради, представники різних політичних партій глибоко стурбовані згубними для нашого міста рішеннями керівництва Одеської залізниці, які приймаються у рамках оптимізації Укрзалізниці в цілому і передбачають відміну ряду пасажирських потягів, у тому числі тих, що формуються у вагонній дільниці станції Знам’янка.
Наказом начальника Одеської залізниці з 01.01.2012 року проводиться об’єднання двох вагонних дільниць – Знам’янка (ЛВЧ-3) та Шевченко (ЛВЧ-2) на базі станції Шевченко. У кожній дільниці планується зменшення кількості формування поїздів. У листопаді поточного року вже відмінено поїзди Знам’янка-Москва, Знам’янка-Львів формування
ЛВЧ-3 станції Знам’янка. При цьому вже вивільняється більше ніж 250 працівників дільниці. А внаслідок запланованої у подальшому відміни потягу Знам’янка-Одеса стане питання про остаточну ліквідацію вагонної дільниці станції Знам’янка, загальний штат якої сьогодні складає 534 особи.
Більшість цих людей, які віддали залізниці багато років життя, стане безробітними, що значно підвищить соціальну напругу в нашому місті. Адже з урахуванням сімей залізничників буде значно погіршено матеріальний, морально психологічний стан мінімум 1000-1400 знам’янчан. Ми, як представники міської громади, не можемо цього допустити.
Знам’янський вузол Одеської залізниці є основним бюджетоутворюючим державним підприємством міста. До того ж з бюджету міста Знам’янка в 2011 році і до Державного бюджету перераховано близько 14 млн.грн. Ліквідація вагонної дільниці станції Знам’янка, очікувана реорганізація локомотивного депо станції Знам’янка неодмінно призведуть до скорочення надходжень до міського бюджету, який вже у цьому році потребує дотації в сумі більше ніж 6,3 млн.грн. Ці зміни зачіпають інтереси не тільки залізничників, а й кожного жителя всього міста в цілому. Під загрозою опиниться утримання комунального господарства, закладів освіти, культури та інше.
Ми усвідомлюємо необхідність певних змін на Укрзалізниці з метою поліпшення її економічного стану, але при прийняті кожного рішення повинні прораховуватись його соціальні наслідки, вживатись заходи по недопущенню порушення Конституційних прав і свобод громадян України, та інтересів місцевих громад.
Шановний Вікторе Федоровичу ми звертаємось до Вас з проханням вивчити питання та припинити вивід структурних підрозділів Одеської залізниці з нашого міста – це вбиває Знам’янку, як один з великих і сучасних залізничних вузлів Укрзалізниці і як місто взагалі.
Доручіть Генеральній прокуратурі України перевірити законність виводу структурних підрозділів Одеської залізниці з нашого міста, а також призупинити дії наказу начальника Одеської залізниці стосовно вагонної дільниці станції Знам’янка. Наказ видано без погодження з органами місцевого самоврядування, як того вимагає п.2 ст.27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Щиро сподіваємось на Вашу підтримку у вирішені цього питання.

від 18 листопада 2011 року №413

до Верховної Ради України

Шановний Голово Верховної Ради України, шановні народні депутати України ми звертаємось до Вас з настійливою вимогою припинити вивід структурних підрозділів Одеської залізниці з нашого міста – це вбиває Знам’янку, як один з великих і сучасних залізничних вузлів Укрзалізниці і як місто взагалі.
Пропонуємо призупинити виконання наказу начальника Одеської залізниці стосовно вагонної дільниці Знам’янка, додатково вивчити це питання з урахуванням пропозицій керівництва дільниці, Знам’янської дирекції залізничних перевезень, колективу вагонної дільниці, громадян міста; керуючись п.2 ст.27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», яка вимагає погодження відповідних рішень з органами місцевого самоврядування, прийняти виважене рішення в інтересах держави, працівників Знам’янського залізничного вузла та міської громади в цілому.
Щиро сподіваємось на взаємопорозуміння з боку Верховної Ради України у вирішенні цього питання.

від 18 листопада 2011 року №413ф

до Кабінету Міністрів України

Ми усвідомлюємо необхідність певних змін на Укрзалізниці з метою поліпшення її економічного стану, але при прийняті кожного рішення повинні прораховуватись його соціальні наслідки, вживатись заходи по недопущенню порушення Конституційних прав і свобод громадян України та інтересів місцевих громад.
Шановний Прем’єр-Міністр України, шановні члени Уряду України ми звертаємось до Вас з настійливою вимогою припинити вивід структурних підрозділів Одеської залізниці з нашого міста – це вбиває Знам’янку, як один з великих і сучасних залізничних вузлів Укрзалізниці і як місто взагалі.
Щиро сподіваємось на взаємопорозуміння з боку Кабінету Міністрів України у вирішені цього питання.

від 18 листопада 2011 року №413

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 813 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0