Вівторок, 07.05.2024, 22:54

Головна » 2013 » Березень » 21 » Звернення міських організацій політичних партій
Звернення міських організацій політичних партій
12                          Шановні знам’янчани!

Усі ми любимо наше місто, вважаємо себе його патріотами. Але ж погляньте на наші вулиці, двори – як можна на фоні цього говорити про любов до Знам’янки?
Зараз є нагода втілити своє почуття патріотизму в життя. Давайте замість гарних слів зробимо хоч трохи для того, аби місто, в якому живемо ми, наші діти й онуки, було чистим і охайним.
   У рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» представники міських організацій політичних партій підтримали ініціативу міського голови І.Крижановського провести загальноміський суботник за участю членів різних  політичних партій. У рамках цієї акції  планується проведення заходів з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення у належний санітарний та естетичний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків.
      Саме так, об’єднавшись,  спільними силами громада міста має піклуватися про чистоту в місті.
        Проведення загальноміського суботника  заплановано на 13 квітня поточного року. Закликаємо  всі  політичні сили, що діють на території нашого міста,  мешканців міста, взяти участь у суботнику.

Міська партійна організація Партії Регіонів, молодіжна громадська організація «Союз молоді регіонів України»

міська організація Комуністичної партії України

міська партійна організація «ВО «Батьківщина»

міська організація політичної партії «Наша Україна»