П`ятниця, 19.04.2024, 22:52

Головна » 2013 » Грудень » 25 » Звернення міського голови
Звернення міського голови
Дорогі ветерани-інтернаціоналісти! Шановні знам’янчани!

Сьогодні виповнилося 34 роки з дня вводу радянських військ до республіки Афганістан. Майже 10 років тривала та далека, офіційно не оголошена війна.
    Тисячі українських солдат загинули в боях і померли від ран, контузій, травм і хвороб, пропали безвісти. Сивіли від горя батьки і матері, ховаючи своїх дітей, сиротіли діти, вдовами ставали жінки в мирний час. У скількох сімей і до нині у траурному обрамлені зберігаються фотографії синів!
    Одну нагороду заробили вони за проявлену мужність і героїзм - право бути похованим на рідній землі. Третина учасників афганської війни була родом з квітучої української землі. На їх долю випало випробування вогнем і кров'ю. Молоді герої, про яких ми згадуємо в цей день, здійснили подвиг, прославили своє покоління.
     Пройти крізь усі жахи жорстокої війни прийшлось і уродженцям нашого міста.
    Спливає час. Однак, навіть він не може вгамувати біль у серцях близьких і рідних, загоїти рани, заподіяні тією війною.
    В цей день ми висловлюємо слова пошани тим воїнам, які пройшли через випробування Афганської війни, вклоняємось вашій мужності та безмежній вірності своєму військовому обов’язку та Присязі. Тим воїнам, які входили до складу учасників бойових дій на території інших держав. Вони витримали тяжкі військові будні, демонстрували приклади мужності, офіцерської честі та відчули, що таке війна, коли всі ми жили мирно.
    Висловлюємо подяку воїнам-афганцям, які, змінивши військову форму на цивільний одяг, зайняли активну громадянську позицію, стали справжніми вихователями юного покоління.
Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.
    Низький уклін вам, за ваш ратний подвиг і вічна пам’ять загиблим героям, чиї імена вписані до однієї з найтрагічніших сторінок Вітчизняної історії.
  Ми бажаємо всім воїнам-афганцям щастя, здоров’я, благополуччя, мирного неба. Божого благословення Вам та Вашим родинам.

З повагою
   міський голова                                                                              Ігор Крижановський
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 739 | Додав: Zagor | Рейтинг: 1.0/1