Субота, 20.04.2024, 03:12

Головна » 2015 » Квітень » 24 » Звернення міського голови
Звернення міського голови
   Шановні знам’янчани, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС!

29 років минуло з того часу, коли страшна біда прийшла в Україну, накривши її чорним радіаційним крилом. У квітні 1986 року у різні мови світу увійшло українське слово "Чорнобиль”. Для всього людства воно стало символом страшної техногенної катастрофи та величезної екологічної біди.
  За офіційними даними від радіаційних викидів постраждали більше трьох мільйонів людей. Масштаби цієї трагедії могли бути значно більшими, якби не Ваша мужність і самопожертва. Ризикуючи своїм здоров'ям та життям, сотні тисяч пожежників, військових, інженерів, лікарів встали на шляху радіаційного лиха. Серед них були і Ви - наші земляки.
  Мешканці Знам’янщини завжди відрізнялися своєю небайдужістю, вмінням сприймати чуже лихо як своє, допомагати у біді.
  Від імені громади нашого міста хочу висловити подяку всім ліквідаторам, які ризикуючи своїм життям та здоров’ям, захистили всіх нас від радіаційного лиха, відстояли для нас майбутнє. Серед них, нажаль, сьогодні немає багато наших земляків.
  Всім Вам я бажаю міцного здоров`я, витримки і мужності. Нехай у вашому житті завжди панує мир і спокій, нехай вас радують рідні і близькі, а держава піклується про Вас і не забуває.
   Зичу також всім знам’янчанам міцного здоров’я, щастя, добра, родинного затишку та мирного і чистого неба над головою!
Низький Вам уклін!

З повагою
              Міський голова                                                                    І.Крижановський

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 845 | Додав: Zagorod | Рейтинг: 3.0/2