П`ятниця, 19.04.2024, 13:21

Головна » 2015 » Грудень » 14 » Звернення міського голови з нагоди вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС
Шановні знам'янчани, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції!

Щорічно 14 грудня України вшановує часників ліквідації наслідків однієї з найбільших аварій на атомних електростанціях – аварії на Чорнобильській АЕС.

"Зірка полину" обпалила життя і долі  кожного з нас. Ця катастрофа є болем і проблемою всієї нашої спільноти.

Минають роки, але незмінними залишається лише одне – найглибша повага до людей, які віддали заради нас найцінніше – своє життя. Саме завдяки вашому подвигу ми живемо, насолоджуємося життям та мріємо про щасливе майбутнє.

Сьогодні ми вшановуємо тих, хто, не шкодуючи свого здоров'я, самовіддано виконав свій обов'язок став на шляху згубної радіації. ми схиляємо голови перед тими героями, яких уже немає серед живих.

Шановні чорнобильці – ліквідатори! Ми ніколи не забудемо ваш подвиг. Міська влада завжди буде на вашому боці і підтримає. Ви можете розраховувати на нашу допомогу, незалежно від політичної та економічної ситуації в країні.

Від усього серця бажаю вам і вашим родинам здоров'я, щастя, миру і добробуту. Вічна пам'ять загиблим героям – рятівникам.

міський голова С.Філіпенко
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 803 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0