Четвер, 09.05.2024, 01:00

Головна » 2013 » Червень » 1 » Звернення Президента України з нагоди Дня захисту дітей
Звернення Президента України з нагоди Дня захисту дітей

12          Дорогі діти!
Шановні співвітчизники!

Щороку на початку червня ми відзначаємо День захисту дітей - свято, яке є не тільки національним, а й міжнародним, із більш ніж піввіковою історією.
Діти - наш найдорожчий скарб, майбутнє та надія країни. Головний обов'язок родини, школи, органів державної влади, громадськості - забезпечувати належний рівень виховання і дотримання їхніх прав, постійно дбати про формування їх здібностей та інтересів.
Ми несемо велику відповідальність за дітей, їх безтурботне дитинство і щасливе завтра. Саме тому серед соціальних ініціатив - створення достойних умов для повноцінного та всебічного розвитку і перебування у сімейному колі кожної дитини.
Щиро дякую всім, хто присвятив своє життя вихованню молодого покоління: батькам, педагогам, тренерам, соціальним працівникам. Слова особливої шани - людям, які щоденно піклуються про дітей, що залишилися без батьківської опіки та найбільше потребують нашої уваги, тепла і любові.
Бажаю юним громадянам України та усім, хто відкритий серцем до дітей і їх проблем, міцного здоров'я, добробуту, здійснення задумів та мрій.

Віктор ЯНУКОВИЧ
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 727 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0