П`ятниця, 03.05.2024, 12:37

Головна » 2013 » Серпень » 21 » Зверненням громадян - виважений , ретельний та неупереджений розгляд
Зверненням громадян - виважений , ретельний та неупереджений розгляд

12  Саме так розглядаються звернення громадян фахівцями Знам»янської ОДПІ уравління Міндоходів у Кіровоградській області. Приймальня громадян відчинена щодня де посадовці здійснюють прийом громадян відповідно до затверджених графіків. З початку нинішнього року на особистому прийомі вже побувало 33 відвідувачі.. За цей же період розглянуто 8 письмових звернень.

Враховуючи особливу роль звернень громадян у підтриманні зв’язку між органами влади та платниками Знам»янська ОДПІ в межах визначеної компетенції, розглядає їх своєчасно.

Найбільш пріоритетними серед звернень - є питання оподаткування доходів фізичними особами - підприємцями, відмова від ідентифікаційного коду та інформування про ухилення від сплати податків деякими громадянами.

Скарг на дії працівників та повторних звернень не надходило.

ГДПІ з питань інформаційно-комунікаційного супроводження Знам»янської ОДПІ

Категорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 738 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0