Понеділок, 06.05.2024, 15:54

Головна » 2013 » Жовтень » 8 » Звертайтесь та отримуйте роз»яснення
Звертайтесь та отримуйте роз»яснення
За повідомленням відділу обслуговування платників податків Знам»нської ОДПІ з початку року від громадян надійшло 8 письмових звернень. На особистий прийом до посадовців податкової завітало 36 жителів м. Знам»янки та району.
Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість письмових звернень не збільшилась.. Всі відповіді на запитання заявників надані в установлені законом терміни.
Нагадуємо, що права громадян на звернення регулюється ст. 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян». Кожен може направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади та посадових і службових осіб з метою роз’яснення прав і законних інтересів.

Заступник начальника Знам»янської ОДПІ
ГУ Міндоходів у Кіровоградській обл І.С.Невінчана

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 732 | Додав: Zagor | Рейтинг: 0.0/0