П`ятниця, 19.04.2024, 11:12

Головна » 2014 » Лютий » 12 » Звіт начальника Знам’янської міліції про проведену роботу січень 2014 року
Звіт начальника Знам’янської міліції про проведену роботу січень 2014 року

Начальник міськвідділу Сергій Вікторович Рудь зустрівся з громадськістю та довів результати роботи міліції за січень 2014 року.

Так, до Журналу єдиного обліку внесено 588 заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події. Із загальної кількості повідомлень, до Єдиного реєстру досудових розслідувань зареєстровано 146 кримінальні правопорушення, по 422 повідомленням було прийнято рішення згідно Закону України «Про звернення громадян».

Сергій Вікторович зазначив, що в січні 2014 року на території обслуговування Знам’янського міськвідділу було скоєно:

- 1 умисне вбивство;
- 2 нанесення тяжких тілесних ушкоджень;
- 1 розбійний напад;
- 5 шахрайств;
- 25 крадіжок;
- 1 грабіж;
Дільничними інспекторами міліції за скоєння адміністративних правопорушень складено 80 протоколів, встановлено 2 адміністративних нагляди.

Також, правоохоронцями проводяться рейди, відпрацювання, лекції з неповнолітніми особами та особами, які схильні до вчинення правопорушень.

В цьому році продовжується вирішення питання з функціонування дільничних пунктів міліції на території міста.

На прикінці зустрічі Сергій Вікторович зазначив, що звіти про діяльність міліції будуть проводитися щомісячно, щоб громадяни знали, яка криміногенна ситуація склалася в районі та зазначив, що: «Вирішення наболілих питання спільно з громадськість дасть змогу покращити обстановку на території обслуговування і знизити рівень злочинності».

Категорія: Новини Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області | Переглядів: 923 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1