Понеділок, 06.05.2024, 04:40

Головна » 2013 » Квітень » 29 » Звіт Знам”янської ОДПІ Кіровоградської області ДПС
Звіт Знам”янської ОДПІ Кіровоградської області ДПС

12         Знам”янською ОДПІ Кіровоградської області ДПС
  протягом січня - березня 2013 року розглянуто звернень :

- від громадян 5 заяв у письмовій формі, 5 заяв в усній формі через громадську приймальню на особистому прийомі посадових осіб та 5 заяв при зверненні громадян на виїзному прийомі .
Основні питання при усних зверненнях були щодо:
- податкової соціальної пільги, пільги щодо сплати податку на нерухоме майно, оподаткування доходів від підприємницької діяльності, розстрочення сплати податкового боргу.
За категоріями поступило - від робітників – 5 звернень, від селян – 4 звернення;
від підприємців – 2 звернення.
Від жінок, яким присвоєно почесне звання України „Мати -героїня”, Герой Соціалістичної Праці, Герой Радянського Союзу та Герой України звернень не надходило та під особистий контроль керівником органу ДПС звернення не бралися.
Звернення від непрацездатних осіб, а також осіб, що постраждали від аварії на ЧАЕС, багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту не було.
При письмових зверненнях порушувались питання щодо: податкування підприємницької діяльності та реєстрації та обліку платників податків.

За соціальним станом громадян надійшло звернень від пенсіонера – 1 звернення, від підприємця – 1 звернення; соціальний стан не визначено – 3 звернення.

Особистий прийом громадян проводився заступником начальника Знам’янської ОДПІ Кіровоградської області ДПС та іншими посадовими особами ОДПІ згідно графіку особистих прийомів, а також графіку виїзних прийомів в селищні та сільські ради для прийому громадян за місцем проживання.
За І квартал 2013 року проведено :
• 1 прийом заступником начальника ОДПІ
• 5 прийомів посадовими особами ОДПІ в Знам’янській ОДПІ
• 5 виїзних прийомів посадовими особами ОДПІ.
Звернень громадян, в яких йдеться про недоліки у роботі органів державної податкової служби та оскаржуються рішення посадових осіб органу не було. В І кварталі 2013 року проведено : 4 семінара, 4 засідання "круглого столу ”, 2 зустрічі в трудових колективах.

Заступник начальника Знам’янської ОДПІ І.С.Невінчана

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 935 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0