Субота, 27.04.2024, 02:06

Головна » 2016 » Липень » 12 » Звітно-виборчі збори продовжуються. Будинковий комітет - питання та перспективи
Звітно-виборчі збори продовжуються. Будинковий комітет - питання та перспективи
Ропочалися звітно-виборчі збори громадян по виборах будинкових комітетів міста. На сьогодні такі збори проведені на території будинкових комітетів №№1,3,6,7.

За результатами роботи, що оцінюють мешканці, наразі на наступний період головами будинкових комітетів обрані – Пастух Костянтин Костянтинович ( будинковий комітет №1), Шведченко Ірина Вікторівна( будинковий комітет №6), Демченко Євген Борисович( будинковий комітет №7).

Під час проведення зборів мешканцями піднімалися питання: утримання житлового фонду, поводження з безпритульними тваринами, створення ОСББ, прибирання та ремонту прибудинкової території, боротьби з карантинними рослинами, виконання робіт в житлових будинках комунальної форми власності на умовах співфінансування з КП «ЗЖЕК№1», реформування галузі житлово-комунального господарства та впровадження інституту «управителей житлових будинків», вивезення та поводження з твердими побутовими відходами, завершення робіт на об’єктах незавершеного будівництва тощо.

У зборах взяли участь -  секретар міської ради Н.Клименко, начальник відділу по обслуговуванню ради Н.Брунцвік, депутати міської ради Ю.Майборода та С.Бойко, помічники-консультанти депутатів міської ради С.Пашко, В.Кравченко, В.Баланенко.

Начальник  відділу забезпечення діяльності
міської ради Н.Брунцвік
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 799 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.8/5