П`ятниця, 26.04.2024, 18:28

Головна » 2011 » Червень » 8 » Звітно-виборні збори
Звітно-виборні збори
12             Міський голова І. Крижановський провів виїзні прийоми громадян у трудових колективах обласної бальнеологічної лікарні та в НВК «Знам’янська загальноосвітня школа №2 – ліцей».
12              Він ознайомив присутніх на зборах із соціально-економічною ситуацією та станом житлово-комунального господарства міста та відповів на запитання. Зокрема, вони стосувались своєчасної виплати заробітної плати, ремонту та освітлення вулиць, прибирання (скошення трави) біля пам’ятників, встановлення лавок біля автовокзалу, розміщення на зупинках графіка руху автобусів. За результатами виїзного прийому міським головою дано доручення відповідним службам.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 744 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0