Головна »
2011 » Травень » 18 » Звітно-виборні збори тривають
14:18 Звітно-виборні збори тривають |
Відбулися звітно-виборні збори у двох кварталах. Жителі вулиць Харківської, Галочкіна та Нижньонабережної (квартальний комітет №30) обрали головою квартального комітету Керничну Людмилу Володимирівну. Головою будинкового комітету №10 (будинки вул. Матросова, 28, Луначарського, 34, Жовтнева, 31, Жовтнева, 33) обрано Ткаченка Анатолія Марковича. У зборах взяли участь депутати Знам’янської міської ради І.Качанов, О.Луц, начальник та головний спеціаліст організаційного відділу Ю.Гундаренко і О.Скляровська.
|
Категорія: Новини міської ради |
Переглядів: 712 |
Додав: Moder
| Рейтинг: 0.0/0 |