Головна »
2011 » Травень » 20 » Звітно-виборні збори тривають
09:53 Звітно-виборні збори тривають |
Відбулися звітно-виборні збори ще у двох кварталах. Головою квартального комітету №15 (вулиці Шмідта, Назарова, провулки Назарова, Ульянівський, І та ІІ Парковий) обрано Данільченка Миколу Івановича. Жителі вулиць Бабушкіна та Горького (квартальний комітет №28) обрали головою квартального комітету Посталатій Тетяну Борисівну. У зборах взяли участь: секретар міської ради А.Тесленко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів А.Заруцький, начальник КП "Шляховик" Л.Лаптєва, начальник спецінспекції В.Лобов, начальник та головний спеціаліст організаційного відділу Ю.Гундаренко і О.Скляровська.
|
Категорія: Новини міської ради |
Переглядів: 663 |
Додав: Moder
| Рейтинг: 0.0/0 |