Понеділок, 22.07.2024, 15:12

Головна » 2011 » Травень » 31 » Звітно-виборні збори тривають
Звітно-виборні збори тривають
12        Відбулися звітно-виборчі збори ще у семи кварталах: квартальний комітет №24 (вулиці Петровського, Дачна, Вокзальна, провулки Польовий, Макаренка, Жуковського) – головою обрано Безребру Галину Валентинівну; квартальний комітет №32 (вулиці Ватутіна, Черняховського) – головою обрано Васильєву Тетяну Вікторівну; квартальний комітет №10 (вулиці Чайковського, Ворошилова, Єсеніна, Червоноармійська, Дзержинського, провулки Суворова, Чайковського) – головою обрано Шульженка Віктора Микитовича, нагороджено Почесною Грамотою Знам’янської міської ради за сумлінне виконання громадських обов’язків; квартальний комітет №21 (вулиці Карла Маркса, Селянська, провулок Шкільний) – головою обрано Цимбал Валентину Сергіївну;
12  квартальний комітет №2 (вулиці Володарського, Матросова, Глібка, Гагаріна, будинки №3 і №5 по вул. Чайковського) – головою обрано Коваленко Розу Гаврилівну; квартальний комітет №23 (вулиці Петровського, Дачна, Вокзальна, провулки Петровського, Садовий, Польовий) – головою обрано Нечипоренко Валентину Устимівну. Чохляд Любов Андріївну, колишню голову квартального комітету №23, нагороджено Грамотою Знам’янської міської ради за сумлінне виконання громадських обов’язків; будинковий комітет №6 (будинки №№75, 77, 79, 81, 83, 85, 87 по вул. Фрунзе, Київська, 22, Київська, 32, Маяковського, 38, Некрасова, 1, Суворова, 16) – головою обрано Шведченко Ірину Вікторівну.
12      У зборах взяли участь: перший заступник міського голови В.Джулай, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів А.Заруцький, секретар Знам’янської міської ради А.Тесленко, депутати міської ради С.Постика, Л.Делістьянов, В.Мамалат, О.Луц, В.Ставицький, С.Бойко, начальник та головний спеціаліст організаційного відділу Ю.Гундаренко і О.Скляровська.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 824 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0