Вівторок, 23.04.2024, 10:50

Головна » 2011 » Червень » 6 » Звітно-виборні збори тривають
Звітно-виборні збори тривають
12        Відбулися звітно-виборчі збори ще у шести кварталах: квартальний комітет №26 (вулиці І Підлісна, Філоненка, Ломоносова, Дніпровська) – головою обрано Браїм Анжелу Сергіївну); будинковий комітет №8 (будинки №№12, 16, 18 по вул.Жовтневій, будинки №№9, 11 по вул. Гагаріна, Трудова, 7, Павлова, 2, Чапаєва,6/8, Інтернаціональна,10/12) – головою обрано Ніколаєва Павла Арсентійовича, нагороджено Почесною Грамотою Знам’янської міської ради за сумлінне виконання громадських обов’язків; квартальний комітет №3 (вулиці Лебедя, Кримська, Дмитрівська, Кірова, Свердлова) – головою обрано Гуль Олену Іванівну, Власюк Ганну Олександрівну, колишню голову квартального комітету №3, нагороджено Грамотою Знам’янської міської ради за сумлінне виконання громадських обов’язків; квартальний комітет №7 (вулиці Дружби, Калініна, Свердлова, І-а та ІІ-а Поперечна, провулки Халтуріна, Желябова) – головою обрано Ткаченко Валентину Арсентіївну; квартальний комітет №8 (вулиці Куйбишева, Леваневського, Дзержинського, І-а та ІІ-а Поперечна, провулки Халтуріна, Желябова) – головою обрано Захарову Марію Мар’янівну; квартальний комітет №25 (вулиці Польова, Жуковського, провулки Польовий, Жуковського) – головою обрано Плоху Людмилу Миколаївну. У зборах взяли участь: перший заступник міського голови В.Джулай, секретар Знам’янської міської ради А.Тесленко, депутати міської ради С.Постика, В.Ставицький, Н.Коленченко, Е.Ільченко, І.Качанов, начальник спецінспекції В.Лобов, начальник та головний спеціаліст організаційного відділу Ю.Гундаренко і О.Скляровська.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 717 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0