Неділя, 05.05.2024, 02:06

Головна » 2014 » Травень » 8 » Зворушлива розповідь свідка страшних подій Великої Вітчизняної війни
Зворушлива розповідь свідка страшних подій Великої Вітчизняної війни
В стінах Знам’янської ДМШ ім. М.Лисенка вже традиційно відбулася зустріч учнів та працівників школи із свідком тих страшних подій Великої Вітчизняної війни – Ільченком Едуардом Дмитрієвичем. Його розповідь була цікавою, зворушливою. Діти уважно слухали спогади.

Як вдячність за перемогу та мир на нашій землі учні та викладачі школи підготували концерт. В програмі звучали відомі твори повоєнних років.

Як Едуард Дмитрієвич так і всі присутні отримали велике задоволення від виступу юних музикантів. А вдячністю шановному гостю за змістовну розповідь були квіти та цукерки.

Всім нам потрібні пісні й квіти, щоб на нашій землі жили прекрасні діти, щоб до густих садів та білих хат завжди поверталися лелеки, адже з їх появою у людей завжди з’являється спокій і радість.
Категорія: Новини культури | Переглядів: 835 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0