Також на засіданнях постійної комісії протягом звітного періоду розглядались питання про хід виконання в 2010 році Міських програм «Правопорядок», розвитку дорожнього руху та його безпеки, питання про роботу дільничних інспекторів, стан забезпечення прав споживачів на ринках міста, про попередження насильства в сім’ї, про обмеження перебування у нічний час поза домівками неповнолітніх та інші.У листопаді 2011 року у рамках проведення депутатами місцевих рад від ПП «Фронт змін» мобільної громадської приймальні звітував перед мешканцями Знам’янки про роботу в раді. Крім того, провів особисті зустрічі із виборцями. У ході висловлених зауважень і пропозицій подав декілька депутатських звернень до органів місцевого самоврядування. Зокрема, про необхідність встановлення шляхового вказівника «Вокзал» біля школи-інтернату та освітлення автобусної зупинки біля лікарні відновлювального лікування. Станом на 1 січня 2012 року комунальним підприємством «Шляховик» відповідні роботи по цих зверненнях були виконані. Також, реагуючи на звернення і прохання працівників міської бібліотеки №1 провів передплату для бібліотеки періодичних видань на суму більше 300 гривень. | |
Категорія: Цирульніков Юрій Митрофанович | Додав: Admin (25.01.2012) | |
Переглядів: 557 |