Субота, 05.12.2020, 12:54
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ЦНАП


До уваги знам’янчан!
Статтею 219 Кодексу України про адміністративні правопорушення від імені виконавчих комітетів сільських, селищних, міських рад розглядати справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 197, 198 цього Кодексу (при накладенні адміністративного стягнення у вигляді попередження в центрі надання адміністративних послуг), мають право адміністратори центрів надання адміністративних послуг.
Відповідно до статті 221 Кодексу України судді районних, районних у місті, міських чи міськрайонних судів розглядають справи про адміністративні правопорушення, вчинені особами віком від шістнадцяти до вісімнадцяти років (не отримання паспорта громадянина України по досягненню 16-ти річного віку в місячний термін).
У разі порушення статей 197, 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: проживання за недійсним паспортом громадянина України (не вклеєне фото по досягненню 25-ти та 45-ти річного віку та зі зміною прізвища у місячний термін), а також, у разі проживання без реєстрації місця проживання в Україні, умисного зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності потрібно звернутися до Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Знам’янської міської ради для складання протоколу та постанови про адміністративне правопорушення.
Відповідно до пунктів 4, 5 загальних положень правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року №207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру» громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані протягом 30 календарних днів після зняття з реєстрації місця проживання та прибуття до нового місця проживання зареєструвати своє місце проживання.
Батьки або інші законні представники зобов’язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження.
Для здійснення реєстрації потрібно подати:
– картку реєстрації та адресну картку;
– заяву встановленого зразка;
– паспорт;
– квитанцію про сплату адміністративного збору у розмірі 0,0085 розміру мінімальної заробітної плати (13,60 грн.);
– у разі звернення особи з порушенням встановленого строку - у розмірі 0,0255 розміру мінімальної заробітної плати (40,80 грн.);
– документи на житло;
– військовий квиток.
Реєстрація місця проживання громадян здійснюється у день звернення.
Реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання можна здійснити у Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Знам’янської міської ради, за адресою: м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського, 17, кабінети №11, №13.

Прийом громадян проводиться щоденно з 08.00 до 17.00 години, обідня перерва з 12.00 до 13.00 крім вихідних днів: суботи та неділі.

Телефони для довідок: (05233) 7-43-00, 7-43-05.
Категорія: ЦНАП | Додав: Moderator_1 (17.10.2017)
Переглядів: 467

Кировоград: новости и сайты