Субота, 28.01.2023, 02:15
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ЦНАП


Звіт про роботу Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Знам’янської міської ради за 2015 рік
12
Протягом 2015 року до Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Знам’янської міської ради (далі – Центр) звернулося 3513 суб’єктів зверненнядляотримання адміністративних послуг, надано 180 консультацій. В результаті розгляду виконано 3454 заяви, на контролі залишалося 59 звернень. 
Позитивно вирішено  – 3270 питань, з 4 питань надані роз’яснення щодо надання необхідних документів, 180 заявників одержали негативні відповіді.

Всі звернення, які надійшли до Центру направлені на розгляд та виконання:
-державному реєстратору реєстраційної служби Знам’янського міськрайонного управління юстиції Кіровоградської області – 1552;
- управління Держгеокадастру у Знам’янському районі – 866;
- відділу архітектури та містобудування Управління містобудування архітектури та  житлово-комунального господарства – 389;
- відділу земельних питань міської ради – 309;
- відділу молоді та спорту – 116;
- управлінню соціального захисту населення – 75;
- управлінню містобудування, архітектури та ЖКГ – 64;
- службі у справах дітей – 61;
- юридичному відділу – 23;
- відділу економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі – 22;
- сектору з надзвичайних ситуацій охорони праці екології та благоустрою Управління містобудування та житлово-комунального господарства – 20;
- реєстраційній службі Знам’янського міськрайонного управління юстиції – 9;
- відділу інформаційної діяльності  та комунікацій з громадськістю – 7.
За принципом «організаційної єдності» суб’єктам господарювання видано 34 документа дозвільного характеру. Зареєстровано 5 декларацій. Надано 287 консультацій з питань отримання документів дозвільного характеру.
До Переліку адміністративних послуг включено 152 адміністративні послуги та 32 дозвільні процедури.
Протягом звітного періоду рішенням виконавчого комітету Знам’янської міської ради від 25 вересня 2015 року №320 «Про внесення змін до штатного розпису виконавчого комітету Знам’янської міської ради» з 05 жовтня 2015 року скорочено посаду державного адміністратора та введено посаду головного спеціаліста – адміністратора Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Знам’янської міської ради та затверджено штатну чисельність Центру у складі 3-х одиниць: начальник відділу – керівник Центру та 2 головних спеціаліста – адміністратора Центру. У зв’язку зі скороченням зазначеної посади, рішенням виконавчого комітету міської ради від 03 листопада 2015 року №360 внесено зміни у назву додатка 2 рішення виконавчого комітету від 09 серпня 2013 року №372 «Перелік документів дозвільного характеру, які надаються через державного адміністратора дозвільних процедур», виклавши його у новій редакції: «Перелік документів дозвільного характеру, які можна одержати у Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Знам’янської міської ради».
Також, зазначеним рішенням до Переліку адміністративних послуг включено послугу департамента екології та природних ресурсів Кіровоградської обласної державної адміністрації «Висновок державної екологічної інспекції».
На виконання Закону України від 12 лютого 2015 року №191 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)», постанови Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2014 року №722 «Деякі питання надання інформації про зареєстровані речові права на нерухоме майно та їх обтяження» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 року №289-р «Деякі питання забезпечення функціонування системи електронного сервісу у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців»здійснено заходи з підключення Центру до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.Категорія: ЦНАП | Додав: Admin (23.01.2016)
Переглядів: 1053

Кировоград: новости и сайты