Понеділок, 20.05.2024, 02:06
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допоможемо нашим військовослужбовцям


Нарада по координації дій з допомоги військовослужбовцям та їх сім’ям, які проходять службу у зоні АТО
    
12
Зараз  чи не  на першому місці в Україні стоїть питання допомоги українській армії, адже саме від неї  залежить, яким буде  майбутнє  Батьківщини.  Наші військовослужбовці гідно та стійко переносять усі труднощі військової служби, але  ми знаємо, в яких складних обставинах вони наразі опинилися. Мешканці Знам’янщини не стоять осторонь  загальноукраїнських  проблем, а вносять свій посильний вклад у перемогу.

3 вересня під керівництвом міського голови І. Крижановського та секретаря міської ради Н. Адамович відбулась нарада по координації дій з допомоги військовослужбовцям та їх сім’ям, які проходять службу у зоні АТО.

На нараду були запрошені представники підприємств, установ та організацій міста, працівники яких беруть участь у антитерористичній операції на сході України, керівники установ та члени громадських організацій міста. Під час наради були обговорені питання щодо надання допомоги мобілізованим солдатам та їх сім’ям, зокрема, інформування про потреби військовослужбовців, допомога військовим зони АТО шляхом збору благодійних коштів волонтерами, підприємствами та організаціями міста.
    
12
Учасники наради проінформували про надану матеріальну допомогу своїм працівникам – військовослужбовцям. Робітниками підприємств міста продовжується збір коштів для придбання необхідних засобів захисту та речей першої необхідності для військових, які несуть службу на території проведення АТО, а саме: бронежилетів, шоломів, обмундирування, теплого одягу, радіостанцій, їжі та ін. Підтримали своїх робітників трудові колективи міста:
  • БМЕУ № 3 надало допомогу у розмірі 3 тис. 314 грн. і придбало шолом для свого військовослужбовця;
  • ПМК – 63 виділила 22 тис. грн., придбала бронежилет і шолом одному військовослужбовцю та передала 6 бронежилетів солдатам;
  • працівники ВЧД – 7 зібрали 17 тис. 790 грн. на придбання бронежилетів;
  • ТЧ – 7 – вдалося зібрати 5 тис 438 грн.;
  • ЕЧ – 7 – 10 тис. грн.;
  • ТДВ «Колос» придбало для шести мобілізованих робітників шоломи та бронежилети, форму, рюкзаки, продукти, а також, силами товариства було направлено у зону антитерористичної операції машину гречки та борошна;
  • УЕГГ зібрало кошти через громадську організацію, на сьогодні сім’я мобілізованих військовослужбовців потребує допомоги у придбанні теплого одягу;
  • НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ст. № 2-ліцей» зібрала 8 тис. 26 грн. на придбання шолому, бронежилетів та військового взуття;
  • ПЧ 10 зібрали 8 тис. 285 грн.;
  • ПЧЛ має 5 мобілізованих, для них було зібрано 8000 грн.

За працівниками вищезазначеної категорії зберігають займану посаду та середню заробітну плату по підприємству. Таким чином, підприємство забезпечує додаткові трудові гарантії мобілізованим працівникам. Чимало небайдужих просто зробили свій посильний внесок у волонтерську справу. 

Координатор проекту Н. Тишкевич та член ГО «Знам’янське об’єднання «Майдан», М. Корчинський розповіли про зібрані кошти та роботу організації по забезпеченню мобілізованих всім необхіднім. Зазначили, що на сьогодні створено ревізійну комісію по перевірці фінансової діяльності ГО «Знам’янське об’єднання «Майдан».
Однією з основних проблем, наразі, є фінансування військовослужбовців із малозабезпечених категорій населення та тимчасово непрацюючих.

Учасниками наради були обговорені можливості вирішення постачання військовикам теплого одягу, термобілизни та спальних мішків. Також, обговорено шляхи вирішення питання стосовно організації та вироблення посвідчень волонтерам, які збирають кошти, з метою вберегти мешканців міста від впливу шахраїв, що під маскою благодійності можуть «наживатись» на небайдужих мешканцях міста.

Міський голова зазначив, що ми не повинні залишити поза увагою членів сімей військовослужбовців, які звернулись по допомогу, адже у такий критичній ситуації народ має демонструвати унікальну єдність та справжнє бажання стояти на захисті рідної землі. Саме тому Знам’янчани  без вагань відгукнулися на заклик допомогти військовим і всім миром збирають кошти для підтримки військовослужбовців, які призвані під час мобілізації, та беруть участь в Антитерористичній операції. Також, міський голова висловив щирі слова вдячності всім не байдужим мешканцям міста та побажав найшвидшого завершення антитерористичної операції та мирного урегулювання відносин на нашій землі. 

Категорія: Допоможемо нашим військовослужбовцям | Додав: Admin (04.09.2014)
Переглядів: 875

Кировоград: новости и сайты