Вівторок, 05.12.2023, 01:01
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ГУ статистики у Кіровоградській області інформує


Інвестиції зовнішньоекономічної діяльності у 2015 році
12
У 2015р. в економіку області іноземними інвесторами вкладено 1 млн.дол. США прямих іноземних інвестицій, з них з країн Євросоюзу –         0,1 млн.дол. (14%).

Станом на 31 грудня 2015р. загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, вкладених в економіку області, становив 64,4 млн.дол. та зменшився на 21,4% порівняно з початком 2015р. 

В економіку області вклали капітал інвестори 34 країн світу, серед яких провідні партнери: Велика Британія, Нідерланди, Російська Федерація та Кіпр. 

Найбільш привабливими об’єктами іноземного інвестування були підприємства м.Кіровограда (38,6% загального обсягу прямих іноземних інвестицій області), Маловисківського району (16,3%) та м.Олександрії (13,8%).

За видами економічної діяльності найбільші обсяги інвестицій зосереджені на підприємствах промисловості; організаціях, що здійснюють діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування; підприємствах оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів; організаціях, що здійснюють операції з нерухомим майном та підприємствах транспорту, складського господарства, пошти та кур’єрської  діяльності. Категорія: ГУ статистики у Кіровоградській області інформує | Додав: Admin (24.02.2016)
Переглядів: 384

Кировоград: новости и сайты