П`ятниця, 24.05.2024, 02:36
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ГУ статистики у Кіровоградській області інформує


Інвестиції зовнішньоекономічної діяльності за січень–вересень 2015 року
12
У січні–вересні 2015р. в економіку області іноземними інвесторами вкладено 0,8 млн.дол. США прямих іноземних інвестицій, з них з країн Євросоюзу –  0,1 млн.дол. (17,5%).

Станом на 1 жовтня 2015р. загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, вкладених в економіку області, становив 67,1 млн.дол. та зменшився на 18,2% порівняно з початком 2015р. 

В економіку області вклали капітал інвестори 36 країн світу, серед яких провідні партнери: Велика Британія, Нідерланди, Російська Федерація та Кіпр. 

Найбільш привабливими об’єктами іноземного інвестування були підприємства м.Кіровограда (38,1% загального обсягу прямих іноземних інвестицій області), Маловисківського району (15,7%) та м.Олександрії (14,1%).

За видами економічної діяльності найбільші обсяги інвестицій зосереджені на підприємствах промисловості; оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів; організаціях, що здійснюють діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування; операції з нерухомим майном та підприємствах транспорту, складського господарства, пошти та кур’єрської  діяльності. Категорія: ГУ статистики у Кіровоградській області інформує | Додав: Admin (19.11.2015)
Переглядів: 498

Кировоград: новости и сайты