Понеділок, 20.05.2024, 01:15
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ГУ статистики у Кіровоградській області інформує


Інвестиційна активність підприємств Кіровоградської області за січень–вересень 2015 року
12
За січень–вересень 2015р. підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 2241,6 млн.грн. капітальних інвестицій, що на 8,7% менше ніж за січень–вересень 2014р. 

Основним джерелом фінансування капітальних інвестицій були власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 74,5% усіх капіталовкладень.
Підприємствами м.Кіровограда освоєно 31,7% загального обсягу капіталовкладень по області. 

Найбільшу частку капітальних інвестицій освоєно підприємствами сільського, лісового та рибного господарства (46,6%), промисловості (19,3%), установами державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування (13%).  

У січні–вересні 2015р. збільшили обсяги капітальних інвестицій установи охорони здоров’я та надання соціальної допомоги; державного управління й оборони та обов’язкового соціального страхування; організації, що здійснюють операції з нерухомим майном; професійної, наукової та технічної діяльності; мистецтва, спорту, розваг та відпочинку; установи освіти; підприємства транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності; сільського, лісового та рибного господарства. Зменшили обсяги капіталовкладень організації з діяльності у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування; підприємства тимчасового розміщування й організації харчування; оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів; промисловості; інформації та телекомунікації. 


Категорія: ГУ статистики у Кіровоградській області інформує | Додав: Admin (30.11.2015)
Переглядів: 460

Кировоград: новости и сайты