Неділя, 03.03.2024, 17:50
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ГУ статистики у Кіровоградській області інформує


Обсяг реалізованої промислової продукції у січні 2016 року
12
У січні 2016р. підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 1450,5 млн.грн, з неї продукції добувної та переробної промисловості – на суму 886,2 млн.грн (61,1%). У структурі реалізованої промислової продукції на постачання електроенергії, газу пари та кондиційованого повітря припадало 37,7%, виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – 26%, металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устаткування та машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устаткування, – по 13,1%. 
В обсязі реалізації харчових продуктів та напоїв найбільша питома вага припадала на виробництво олії та тваринних жирів (61,5%), м’яса та м’ясних продуктів (17,9%). 
Найбільше реалізовано продукції добувної промисловості підприємствами Новомиргородського, Гайворонського, Кіровоградського, Новоукраїнського районів та м.Кіровограда; харчової промисловості – міст Світловодська, Кіровограда, Олександрії, Кіровоградського, Голованівського, Олександрійського, Добровеличківського, Долинського, Новомиргородського, Вільшанського, Світловодського, Новоукраїнського та Гайворонського районів; машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устаткування, – міст Кіровограда, Олександрії та Світловодська.
Обсяг реалізованої промислової продукції у розрахунку на одну особу      у січні 2016р. по області становив 1485 грн, найбільше – у Голованівському районі (5910 грн), містах Світловодську (4910 грн) та Кіровограді (3471 грн). Категорія: ГУ статистики у Кіровоградській області інформує | Додав: Admin (12.03.2016)
Переглядів: 390

Кировоград: новости и сайты