![]() Одним із каналів надходження товарів на споживчий ринок є оптова торгівля. Обсяг оптового товарообороту підприємств Кіровоградської області у 2016р. становив 17,3 млрд.грн. На продаж непродовольчих товарів припадало 87% обсягу оптового товарообороту, решта – на продовольчі товари. Серед продовольчих товарів переважав продаж олії рослинної, м’яса та м’ясних продуктів, продуктів молочних, масла та сирів, шоколаду та виробів кондитерських цукрових, фруктів та овочів, перероблених, хлібобулочних та борошняних кондитерських виробів, серед непродовольчих товарів – машин і устаткування сільськогосподарського, для добувної промисловості та будівництва, текстильного, швейного та трикотажного виробництва, насіння гірчиці, ріпаку і кользи, кунжуту, соняшника, добрив, агрохімічної продукції, газойлів (дизельного пального), кукурудзи, пшениці. Основу оптового товарообороту області (63,7%) склала продукція, що вироблена на території України. | |
Категорія: ГУ статистики у Кіровоградській області інформує | Додав: Admin (22.05.2017) | |
Переглядів: 425 |