Понеділок, 20.05.2024, 01:26
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ГУ статистики у Кіровоградській області інформує


Прийняття в експлуатацію об’єктів соціальної сфери та виробничих потужностей у Кіровоградській області за 2015 рік
12
За 2015р. в області прийнято в експлуатацію 117,1 тис.м2 загальної  площі житла, що в 2,1 раза більше порівняно з попереднім роком.

Із загального обсягу прийнятого в експлуатацію житла по області 112,6 тис.м2 (96,1%) збудовано індивідуальними забудовниками.

За обсягом житлового будівництва перше місце серед міст та районів посів обласний центр, де збудовано 46,2% загального обсягу житла. Значну частку житла прийнято в експлуатацію також у Кіровоградському районі (17%), містах Олександрії (5,9%), Світловодську (5,1%), Знам’янці (3,9%),  та Олександрівському районі (3,1%).

Обсяги прийнятого житла зросли в усіх містах обласного значення та 16 районах області, з них найбільше – Олександрівському (в 7 разів), Долинському (в 4,2 раза), Гайворонському (в 4 рази), Вільшанському (в 3,9 раза), Ульяновському (в 3,3 раза), Світловодському (в 2,3 раза) Знам’янському (в 2,2 раза), Кіровоградському (в 2,1 раза) районах.

Серед інших об’єктів соціальної сфери прийнято в експлуатацію медичний центр на 30 відвідувань за зміну та спортивний майданчик площею 976 м2 у м.Кіровограді, дошкільні заклади: на 13 місць у с.Веселівка Кіровоградського району та 15 місць у с.Мар’янопіль Новоукраїнського району, автомобільний кінотеатр на 30 авто в с.Соколівське Кіровоградського району.

За 2015р. завершено будівництво та прийнято в експлуатацію гідро-електростанції та фотоелектричні сонячні електростанції, лінії електропередачі, трубопроводи для транспортування газу, водопровідні та каналізаційні мережі, станцію біологічного очищення стічних вод, берегоукріплювальні споруди, потужності з виробництва олії рафінованої та нерафінованої, кисломолочних продуктів та тари з пластмас. 

Крім того прийнято в експлуатацію елеватори, зерноочисні  та зерноочисно-сушильні пункти, зерносклади, комплексні пункти по переробці та зберіганню насіння,  плівочні теплиці, приміщення для великої рогатої худоби, тваринницький комплекс по вирощуванню і відгодівлі свиней, склади, торгові центри та магазини, кафе, їдальню, базу відпочинку, адміністративні будівлі, церкви, котельні  та інші об’єкти.Категорія: ГУ статистики у Кіровоградській області інформує | Додав: Admin (23.02.2016)
Переглядів: 413

Кировоград: новости и сайты