Вівторок, 05.12.2023, 01:00
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ГУ статистики у Кіровоградській області інформує


Прийняття в експлуатацію об’єктів соціальної сфери та виробничих потужностей у Кіровоградській області за січень–вересень 2015 року
12
За січень–вересень 2015р. прийнято в експлуатацію 53 тис.м2 загальної площі житла, що в 1,5 раза більше ніж за відповідний період 2014р.
Із загального обсягу прийнятого в експлуатацію житла по області          51,6 тис.м2 (97,3%) збудовано індивідуальними забудовниками.
За обсягом житлового будівництва перше місце серед міст та районів посів обласний центр, де збудовано 47,4% загального обсягу житла. Значну частку житла прийнято в експлуатацію також у Кіровоградському районі (16,7%), містах Олександрії (8,1%), Знам’янці (5%), Світловодську (4,4%) та Світловодському районі (3,3%).
Обсяги прийнятого житла зросли в містах Олександрії (у 2,3 раза), Кіровограді (в 1,6 раза), Світловодську (на 39%) та 9 районах області, з них найбільше – Ульяновському (в 4,9 раза), Олександрівському (в 4,7 раза),  Кіровоградському (в 2 раза), Новоархангельському (в 1,7 раза) та Світловодському (в 1,5 раза) районах.
Серед інших об’єктів соціальної сфери прийнято в експлуатацію медичний центр на 30 відвідувань за зміну в м.Кіровограді, дошкільний заклад на 13 місць у с.Веселівка та автомобільний кінотеатр на 30 авто у с.Соколівське Кіровоградського району. 
За січень–вересень 2015р. завершено будівництво та прийнято в експлуатацію гідроелектростанції, лінії електропередачі, трубопроводи для транспортування газу, каналізаційні та водостічні мережі, станцію біологічного очищення стічних вод, берегоукріплювальні споруди, потужності з виробництва кисломолочних продуктів та тари з пластмас. 
Крім того прийнято в експлуатацію зерноочисні та зерноочисно-сушильні пункти, зерносклади, комплексні пункти по переробці та зберіганню насіння, навіс для зберігання мінеральних добрив, плівочні теплиці, приміщення для великої рогатої худоби, тваринницький комплекс по вирощуванню і відгодівлі свиней, склади, торгові центри та магазини, кафе, їдальню, адміністративні будівлі, церкви, котельні  та інші об’єкти.
Категорія: ГУ статистики у Кіровоградській області інформує | Додав: Admin (19.11.2015)
Переглядів: 397

Кировоград: новости и сайты