Неділя, 03.03.2024, 18:38
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ільченко Едуард Дмитрович


Звіт Ільченко Е.Д.
12 Ідучи на балотування кандидатом у депутати Знам’янської міської ради я чітко усвідомлював про ту напружену та відповідальну місію, яку я беру на себе.Пройшов рік, як я являюся депутатом міської ради і звітую про роботу, яку я виконав та продовжую виконувати за цей період.

Я хочу наголосити, що основними напрямками роботи були і залишаються такі передвиборчі питання: перетворення нашого мікрорайону в один із кращих та охайних регіонів міста, закінчення ремонту очисних споруд та колектора по вул.Жовтневій (за парком), реалізація питання спорудження дитячого та спортивного майданчиків у місцях найзручніших для мешканців дільниць, ремонт тротуарів по проспекту ВЛКСМ.Такі основні напрямки роботи були розроблені та взяті на озброєння мною для виконання наказів виборців. Безумовно ці зобов’язання містять у собі не тільки соціальний, але й фінансовий аспекти, які необхідно вирішувати з командою однодумців, міською владою, органами самоврядування, виборців дільниць.

Необхідно відзначити, що частка цих робіт завдяки спільним зусиллям наполегливості, постійного контролю вдалося вирішити. Але ті роботи, які потребують фінансових затрат вирішити не вдалося. Тому, мною подані депутатські запити на включення до плану робіт на 2012 рік по житлово-експлуатаційній конторі №1 ремонт дахів будинку №7 по вул.Трудовій та будинку №12 по вул.Жовтневій. Я буду контролювати, щоб виконання даних робіт було включено в план роботи ЖЕК №1. Спільно з членами громадської організації «Молоді регіони України» виконані роботи по відбудові дитячого спортивного майданчика біля будинку №18 по вул.Жовтневій та будинку №9 по вул.Гагаріна.

Ми двічі приймали участь у наданні допомоги міській ветеранській організації – прибиранні галявини «Ветеран», відремонтували пошкоджені столи та лавки. На черзі виконання робіт по впорядкуванню спортивного майданчика біля будинку №7 по вул.Трудовій. При проведенні загальноміських заходів по відзначенню Дня перемоги було організовано відвідування учасників бойових дій та ветеранів ВВв.

Мною надавалася практична допомога, як в місті, так і в смт.Знам’янка Друга по їх відвідуванню, вручення привітальних листівок та продуктових наборів. Всі заходи, які проводить міська організація Партії регіонів, а їх за рік було проведено біля 50, також відбулася при моїй особистій участі.У рамках проведення акції «Зірка пам’яті» нашим учасникам бойових дій, ветеранам ВВв Ніклонському Г.М., Юрченку С.Д., Кудіній О.М. та Федорову В.А. були здійснені ремонтні роботи, проведена передплата на газети «Знам’янські вісті», «Новини Кіровоградщини» на цей рік, а також надана інша необхідна допомога. Зроблено чимало, але самокритично необхідно відзначити, що за цей рік не все вдалося реалізувати та виконати. Є проблеми у мешканців вул.Свердлова, Партизанській, проспекту ВЛКСМ по ремонту каналізаційних систем, відбудові тротуарів. По них я не раз звертався до органів міської влади, комунальних підприємств, але результатів немає, тому їх виконання буду тримати на контролі.Я постійно підтримую тісний зв’язлк із головами квартальних комітетів Ніколаєвим П.А., Демченко Є.Б., старшими будинків Івановою Н.В., Охрименко С.В.

При зустрічі з ними, крім своєчасної сплати за комунальні послуги, ми намагаємося переконати платників, що ці кошти ідуть на ремонт їхніх будинків. Порушував питання перед боржниками будинку №7 по вул.Трудовій по оплаті за комунальні послуги.Такими методами та формами роботи ми проблему не вирішимо, я вважаю необхідно діяти конструктивно, колегіально знаходити компромісні рішення. Це лише одна з багатьох невирішених проблем, яка існує на моєму окрузі. У своєму звіті я не намагався перекласти проблему соціального стану моїх виборців на інших. Я розумію, що тільки наполегливою, повсякденною працею ми зможемо досягти успіху у вирішенні цих проблем на окрузі. Я є членом Президії міської організації ветеранів України.

Відповідно до покладених на мене обов’язків організовую і здійснюю поховання учасників бойових дій, ветеранів ВВв, інвалідів згідно вимог та положень Збройних Сил України. Також очолюю громадську приймальню народного депутата України О.Й.Єдіна. За короткий проміжок часу до громадської приймальні звернулися більше 1000 громадян, мешканців міста та району. Більшість заявників отримали кваліфіковану відповідь. Завдяки моїй наполегливості та за участю з КП «Шляховик» у 2012 році виборцям округу №17 подарували світло по вулиці Павлова. Готується кошторисна документація по встановленню освітлення по провулку Павлова (професійний ліцей №3).У зв’язку із тяжкими погодними умовами на окрузі проводилися роботи по розчистці від снігу вулиць та пішохідних доріжок, розчистка під’їздів до сміттєвих майданчиків.

Так, як міськвиконкомом планується озеленення міста, я разом із міською молодіжною організацією «Союз молоді регіонів України» проводили акцію по збору насіння чорнобривців якими планується озеленити наше місто.
Категорія: Ільченко Едуард Дмитрович | Додав: Admin (25.01.2012)
Переглядів: 492

Кировоград: новости и сайты