Вівторок, 05.12.2023, 01:24
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Кліпацький Сергій Вікторович


Звіт Кліпацького С.В.(про роботу за ІV квартал 2012 року та I-III квартал 2013 року)
12Сесійна робота та робота в постійних комісіях:
Прийняв активну участь у роботі 22 засідань постійної комісії, де основну увагу було зосереджено на питаннях формування обласного бюджету, контролю за його ефективним виконанням, на питаннях з реалізації обласних програм, по галузях економіки, комунального господарства, освіти та медицини.

Прийнято участь у 6 пленарних засіданнях сесії обласної ради.

За звітний період мною не пропущено жодного засідання постійної комісії та сесії обласної ради.

Робота з радами нижчого рівня:

За звітний період спільно з керівництвом Знам’янської міської ради приймав постійну активну участь в розробці, обговоренні та підготовці до прийняття (на фракції ПР) проектів рішень Знам’янської міської ради. Приймав участь у тих пленарних засіданнях Знам’янської міської ради, які не співпадали по даті з пленарними засіданнями Кіровоградської обласної ради.

Робота у виконавчих органах влади:

Як член виконавчого комітету Знам’янської міської ради тісно співпрацюю з міською владою та приймаю постійну участь у вирішенні повсякденних проблем економічного і соціального розвитку міста, а саме: створення належних умов для життєдіяльності населення та підвищення його добробуту шляхом обговорення та надання пропозицій на засіданнях виконкому Знам’янської міської ради з періодичністю двічі на місяць.

За традицією приймав участь в заходах та благодійних акціях до Дня Перемоги, Міжнародного Дня захисту дітей, Дня знань, Дня підприємця, Міжнародного дня інвалідів, Дня людей похилого віку, тощо. Разом з місцевою владою приймав участь у масових заходах, таких як: День Прапору, День Конституції, День Незалежності та інших.

З метою покращення ефективності співпраці громадських організацій з місцевою владою я неодноразово брав участь у засіданні «круглих столів» та конференцій, які були організовані громадськими організаціями.

З січня 2013 року з метою захисту інтересів виборців мною було ініційовано функціонування автобусного маршруту загального користування №9 «Готель-Геоід», який здійснює рух по сьогоднішній день між центральною частиною міста та головним промисловим підприємством – заводом по виготовленню вікон та дверей.

Пріоритетні напрямки діяльності за звітний період:
- Програма «Центральний регіон – 2015». Два основні заходи з цієї програми по місту Знам’янка, покладені на ТОВ «ГЕОІД», яке я очолюю – виконані. При актуалізації, програма доповнена двома новими напрямками, реалізація яких покладена на ТОВ «ГЕОІД» - добудова готелю «Лісова галявина» та «Будівництво 3-ої черги виробництва з реконструкцією та розширенням існуючих приміщень і будівель». Виконання робіт здійснюється у відповідності із графіком і «Будівництво 3-ої черги виробництва» буде завершено і введено в експлуатацію до завершення 2013 року. На 2014 программа буде доповнена новим напрямком по розбудові виробництва ТОВ «ГЕОІД».

- Розвиток промисловості міста Знам’янка. За звітний період підприємством ТОВ «ГЕОІД» вироблено 92,1 тис. металопластикових вікон. Продукція реалізується по більшості території країни – 15 областей. При загальнодержавному кризовому стані у будівельній галузі, основним завданням підприємства у 2013 році є недопущення падіння обсягів виробництва в порівнянні з 2012 роком. При цьому, найбільша питома вага обсягу промислового виробництва по місту Знам’янка за 2013 рік припадає саме на наше підприємство - 70,5% і до 31.12.2013 року цей показник зростатиме.

- Працевлаштування молоді Кіровоградської області. Як генеральний директор маю можливість надавати пріоритет в працевлаштуванні молоді міста та району, надаючи багатьом з них нові робочі місця. За останні роки ТОВ «ГЕОІД» стало основним роботодавцем Знам’янського регіону.

- Оптимізація бюджетної сфери. Аналіз виконання бюджету по місту Знам’янка та надання допомоги у залученні субвенцій та дотацій із обласного та державного бюджетів.

- Здійснення енергозберігаючих заходів у бюджетних закладах міста і району на пільгових і прийнятних для замовника умовах (заклади освіти, дошкільні навчальні заклади, заклади культури тощо).

Робота із зверненнями виборців:

Звернення виборців за звітний період надходили у дні особистого прийому громадян (громадська приймальня в офісі Партії регіонів) листами та майже щодня в офісі ТОВ «ГЕОІД».

Протягом ІV кварталу 2012 року та I-III кварталу 2013 року в журналі обліку особистого прийому громадян депутатом обласної ради зареєстровано 48 звернень від мешканців міста Знам’янка, Знам’янського району та представників підприємств, організацій і установ.

Всі звернення розглянуто по суті і заявникам надано відповіді.

Велика частина звернень стосується надання матеріальної допомоги на лікування та вирішення матеріально-побутових проблем.

За звітний період було надано фінансову (матеріальну) допомогу 26 виборцям на лікування та оздоровлення.

Крім того було надано матеріальну допомогу:

- Знам’янській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат І-ІІІ ступенів на виготовлення та встановлення металопластикових вікон, а також для проведення свята «Веселковий Дивограй», присвяченого Міжнародному Дню захисту дітей;

- міській владі для організації та проведення заходів, присвячених Дню української писемності;
- міській владі для організації поїздки дітей на екскурсію до міста Києва у рамках святкування новорічних свят;
- Українській православній церкві міста Знам’янка на будівництво храму (щомісячно на постійній основі);
- Кіровоградському благодійному фонду ветеранів та пенсіонерів Служби Безпеки України «Турбота» для будівництва житла працівникам обласного управління;
- обдарованим дітям-сиротам, які увійшли до 50 найкращих номерів програми «Україна має талант» для участі у півфіналі конкурсу;
- Знам’янській міській громадській організації «Федерація гандболу» для участі команди ветеранів у турнірі з гандболу та для проведення турніру серед ветеранів, присвяченому 50-річчю Знам’янського гандболу ;
- Знам’янській міській громадській організації «Екстраверт плюс» для підтримки діяльності танцювального колективу;
- хору ветеранів Великої Вітчизняної війни та праці «Ветеран» для придбання костюмів та відзначення 25-річчя творчої діяльності;
- Знам’янській Другій селищній раді та раді ветеранів війни і праці для святкування 68-ї річниці з Дня Перемоги та проведення святкових заходів ;
- благодійному фонду «Дмитрівка Моя» для проведення заходів для покращення життя населення та соціального захисту населення;
- Знам’янській дитячій музичній школі імені М.В. Лисенка у зв’язку з 50-річним ювілеєм з дня заснування закладу;
- відділу культури і туризму райдержадміністрації на проведення традиційного районного свята козацької пісні ім. С.Климовського на території Мошоринського СБК;
- міській владі для організації та проведення заходів, присвячених Дню міста Знам’янка.

У більшості вищезазначених заходів, як депутат, приймав особисту участь.

Політична діяльність:

Постійно тісно співпрацюю та здійснюю координація дій з міською організацією Партії регіонів, активно приймаю участь у всіх заходах, що проводить міська організація.

Офіс міської організації Партії регіонів щомісячно утримується завдяки моїй безпосередній фінансовій підтримці.

Приймаю участь у всіх обласних і Знам’янських міських партійних конференціях, засіданнях Кіровоградської обласної та Знам’янської міської Ради Партії регіонів.
Виконую обов’язки партійного спікера у регіоні.

Громадська діяльність:
Очолюю Знам’янську міську Спілку підприємців, в якій на обліку знаходиться понад 300 підприємців міста і здійснюю активну діяльність.

Організація має свій офіс, де проведено великий обсяг роботи щодо уникнення сутичок та непорозумінь наших підприємців та державних установ міста, відбуваються щомісячні збори активу.
Мною здійснюється практично повне фінансування цієї громадської організації і заходів, які вона проводить.

Також відкрито особисту громадську приймальню на базі ТОВ «ГЕОІД».
З липня 2013 року міську Спілку підприємців, яку я очолюю, прийнято колективним членом Кіровоградського обласного відділення Українського союзу промисловців і підприємців. Український союз промисловців і підприємців є найбільшим в Україні громадським об’єднанням організацій ділових кіл та суб’єктів економічної діяльності усіх видів, форм власності та розмірів.

Невирішені питання та перспективні організаційні напрямки діяльності на наступний рік:
1.Загальна стратегія розвитку промислового потенціалу міста Знам’янка та программа залучення інвестиційних ресурсів до регіону.
2.Програма розвитку комунальної власності міста.
3.Покращення благоустрою міста.
4.Завершення реконструкції колишнього готелю «Лісова галявина» під розміщення об’єктів 3-х зіркового готельного комплексу у рамках міської програми «Центральний регіон-2015».
5.Завершення будівництва третьої черги виробництва з реконструкцією та розширенням існуючих приміщень і будівель у рамках міської програми «Центральний регіон-2015».
6.Доповнення програми «Центральний регіон-2015» новими об’єктами капітального будівництва на 2014 рік
7. Продовження роботи по всім вищезазначеним напрямкам.

Категорія: Кліпацький Сергій Вікторович | Додав: Admin (03.12.2014)
Переглядів: 477

Кировоград: новости и сайты